Doğalgaza Müracaatlar Başlıyor

Akmercan Muğla Doğal Gaz Dağıtım Bölge Müdürü Serdar Kaplanoğlu, doğalgaz kullanmak isteyen vatandaşların 15 Eylül itibarıyla başvuruda bulunabileceğini bildirdi.

Doğalgaza Müracaatlar Başlıyor
 29 Ekim 2014 tarihinde doğalgaza kavuşacak olan Yatağan'da altyapı çalışmalarında sona gelinirken, cadde ve sokağına doğalgaz hattı çekilen vatandaşların, evlerinde doğalgazdan faydalanabilmeleri için gereken tesisatlarla ilgili çalışmalar da sürüyor.

Akmercan Muğla Doğal Gaz Dağıtım Bölge Müdürü Serdar Kaplanoğlu, yaptığı açıklamada, doğalgaz kullanmak isteyen vatandaşların müracaatlarının kısa süre içerisinde başlayacağını duyurdu.

Kaplanoğlu, yaptığı açıklamada, "Muğla Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde ilk olarak doğalgaz kullanacak olan Yatağan ilçesinde evinin cadde/sokağında doğalgaz hattı çekilen ve doğalgaz kullanmak isteyen her konut, 15 Eylül 2014 tarihinden itibaren Akmercan Muğla Doğalgaz Dağıtım  Şirketi'nin Yatağan'daki ofisine başvurarak, 'Abone Bağlantı Anlaşması'nı imzaladıkları takdirde 29 Ekim 2014 tarihinden itibaren doğalgaz kullanabilecekler" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 18:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 7 yıl Önce

ak parti gazı diye fanatiklerden abone olmak istemeyen olur mu? belki.

emin
emin - 7 yıl Önce

doğal gaz yatağanın politik çizgisini değiştirecek gibi. rahatlığı bi yaşasınlar. göreceğiz. kalorifersiz binalar için doğalgaz nimet nimet.

SIRADAKİ HABER

banner68