Down sendromlu kızıyla kaybolan altınlarını arıyor

Yatağan ilçesinde yaşayan Şefika Ünlü, down sendromlu kızıyla sokak sokak gezerek yaklaşık 15 gün önce kaybettiği altınlarını arıyor.

Down sendromlu kızıyla kaybolan altınlarını arıyor
 Yatağan ilçesinde yaşayan 40 yaşındaki Şefika Ünlü, yaklaşık 15 gün önce, çantasının içerisindeki poşette taşıdığı 4 adet altın bilezik ve bir adet çeyrek altının çantasında olmadığını fark etti. Altınların bulunduğu poşetin evinin içerisinde düşebileceğini tahmin eden Ünlü, mermer işçisi eşiyle evinin her yerini aramasına rağmen poşeti bulamadı. Bunun üzerine polise giden Ünlü, polise kayıp ihbarında bulundu.

9 yaşındaki down sendromlu kızı Zarife ile birlikte sokak sokak gezen Şefika Ünlü, ilçe merkezindeki tüm sokakları gezmesine rağmen poşeti bulamadığını dile getirdi.

Altınlarının kaybolmasının üzerinden yaklaşık 15 gün geçmesine rağmen altınlarını bulma umudunu yitirmediğini söyleyen Ünlü, “Yıllarca dişimden, tırnağımdan biriktirdiğim paralarla aldığım altınları, down sendromlu kızımın tedavisi ve eğitiminde kullanacaktım” dedi.

İçerisinde 4 bilezik ve 1 çeyrek altın bulunan poşeti çantasında göremeyince büyük üzüntü yaşadığını kaydeden Ünlü, şöyle konuştu:

“Poşeti, büyük ihtimalle pazar alışverişine çıktığım sırada düşürdüm. Evimizden çarşıya giden güzergahın her yerini karış karış aradım ama bulamadım. Kızımla da Yatağan’ın tüm sokaklarını geziyoruz. Polisler de kayıp ilanı üzerine çalışmalarını yürütüyor. İnanıyorum ki, altınlarımı bulan kişi, sesimi duyarak altınlarımı bana geri verecek. Altınlara kavuştuğumuz gün, benim ve kızımın en mutlu günü olacak diye düşünüyorum.”

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68