DP; “Payanda değiliz”

Demokrat Parti Yatağan’da yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan adayı çıkartmayıp başka bir partiyi destekleyeceği yönündeki iddiaları kesin bir dillle yalanlayan DP İl Başkanı Zekai Alper, ‘iddialar kesinlikle spekülasyondur, DP hiçbir partinin payandası değil, tüm İlçelerde kendi adayımızı çıkarıp en iyi sonucu almak için çalışacaktır’ dedi.

DP; “Payanda değiliz”
 DP’de  aday çıkarmayıp filan partiye destekleyecekmiş gibi söylentilerden büyük rahatsızlık duyan DP Yatağan’da  İlçe binasında bir basın açıklaması yaptı.

Toplantıya, DP Muğla İl Başkanı Zekai Alper, İlçe Başkanı Rayif Baş ve partililer katıldı. söylentilerden büyük rahatsızlık duyduklarını belirten DP Muğla İl Başkanı Zekai Alper; ‘DP hiçbir partinin payandası değil  tüm İlçelerde kendi adayımızı çıkarıp en iyi sonucu almak için çalışacaktır. Önümüzdeki günlerde kendi adaylarımızı açıklayacağız’

‘BİR MEHMET GİDER BİN MEHMET GELİR’

Zekai Alper, Geçtiğimiz günlerde CHP ye katılan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a gönderme yaparak, DP 60 yıllık geçmişi olan çok büyük bir pattidir bir Mehmet gider bin Mehmet gelir’ şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı Rayif Baş ise yaptığı açıklamada; ‘Son günlerde seçimler yaklaştıkça,DP nin aday çıkarmayacağı başka partilere destek vereceği yönünde dedi kodular yayılmakta bu söylentiler bizi rahatsız etmektedir. Her parti başka partilerden medet ummadan yoluna devam etmelidir. DP hiçbir partiye destek olmayacaktır. Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun Martılar asla sevdiği denizden vaz geçmezler’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2013, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER