DR. ALİ ARSLAN, BÜYÜKŞEHİRADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi CHP’de aday furyası yaşanıyor. Muğla Büyük Şehir Belediye Başkan adaylığı için daha önce eski CHP Muğla milletvekilleri Musa Gökbel ve Fevzi Topuz aday adaylığını açıklamıştı. Son aday adaylığını açıklayan isim yine CHP eski Muğla Milletvekili Dr. Ali Arslan oldu.

DR. ALİ ARSLAN, BÜYÜKŞEHİRADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
 CHP İl Başkanlığı’nın bahçesinde yapılan aday adaylığı açıklamasına CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Ören Belediye Başkanı Kazım Turan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayları Musa Gökbel ve Fevzi Topuz, Menteşe Belediye Başkanı aday adayları Mehmet Altınay, Mustafa Şahin, Hilmi Giresun, Orhan Çakır, Bahakttin Gümüş, Murat Gökalp ve çok sayıda partili katıldı. 
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Ali Arslan “Muğla, Türki-ye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi. Muğla’yı Dünya markası bir şehir yapacağız. En kısı sürede geleneksel deniz, kum ve güneşe dayalı turizm kalitesini arttırmak için turizmi 12 aya yayaca-ğız. 4 ana başlıkta 8 büyük 40 orta ölçekli 48 proje ile Muğla’mızı yaşanabilir kentlerin en başına getirmek temel hedefimiz olacak. Buradan Büyükşehir için ilçe belediyeleri için aday adayı olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Ben inanıyorumki parti teşkilatımız ve üyelerimiz en doğru başkan adaylarını seçecektir. Aday adayı arkadaşlarımız arasında asla ve asla küskünlük olmayacaktır. Partimizin adayı kim olarsa olsun, diğer aday adayı arkadaşlarımız onunla birlikte canı yürekten çalışacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi Muğla il genelinde oyların yüzde 50’sini alacaktır” dedi.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı Ali Arslan “Bu hükümetin bir bakanı çıkıyor ve ‘Suriye gibi, Mısır gibi bayram kutlamıyoruz. Barış içerisinde bayram kutluyoruz’ diyor. Bunlar bu bayramı Atatürk sayesine kutluyorlar. Atatürk sayesine huzur içerisinde bayram kutluyorlar ama Atatürk’ün yattığı Anıtkabir’e gitmemek için bin bir bahane uyduruyorlar” dedi. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2013, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER