banner80

Dr. İlker Savar Pazartesi Günü Görevinin Başında

Geçici süreyle Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevlendirilen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doktoru İlker Salar, pazartesi gününden itibaren Yatağan Devlet Hastanesi’ndeki görevine tekrar dönecek.

Dr. İlker Savar Pazartesi Günü Görevinin Başında
 Mayıs ayı içerisinde Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (MSKEAH) çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru eksikliği nedeniyle icap nöbeti tutacak çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru bulunamamış, bu nedenle Muğla Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından Yatağan Devlet Hastanesi’nde (YDH) görevli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doktoru İlker Savar, geçici süreyle MSKEAH’da icap nöbetçisi olarak görevlendirilmişti.

Edinilen bilgilere göre, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. İlker Savar’ın şuan kongrede olduğu, pazartesi itibarıyla MSKEAH’daki görevinin biteceği ve YDH’deki görevine döneceği öğrenildi.

Uzm. Dr. Savar’ın MSKEAH’da görevlendirilmesine tepki gösteren vatandaşların, Savar’ın YDH’deki görevine tekrar dönmesinden dolayı çok mutlu olduğu öğrenildi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2014, 19:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasta babası
hasta babası - 7 yıl Önce

muğla üniversitesinde çocuk doktoru,yatağandan takviye ediliyorsa o üniversite tabelasını indirsin.....nöbet tutmaktan kaçanlarıda muğladışına göndersinlermuğladaki çocuk dr.larını...yazık çalışkanları böylemi yapmak lazım?

SIRADAKİ HABER

banner68