Dubalar Kalktı, Sorun Devam Ediyor

Yatağan Cumhuriyet Caddesi üzerinde bir süre devam eden duba uygulamasına son verilmesine rağmen, cadde üzerindeki park sorununun devam etmesi tepkileri de beraberinde getirdi. Cadde üzerinde yapılan yoğun araç parklarına tepki gösteren vatandaşlar, sorunun bir an önce giderilmesini talep ediyorlar.

Dubalar Kalktı, Sorun Devam Ediyor
 Yatağan’ın en işlek caddeleri olarak dikkat çeken Cumhuriyet ve Atatürk caddelerinde yoğun araç parkları nedeniyle meydana gelen trafik sorunu tepkileri de beraberinde getiriyor.
Bilindiği üzere, Yatağan Belediyesi tarafından daha önce Cumhuriyet Caddesi üzerine dubalar yerleştirilmiş  ancak gelen yoğun tepkiler üzerine uygulamaya geçtiğimiz günlerde son verilmişti. 
Cadde üzerindeki dubaların kaldırılmasının ardından yol boyunca yapılan duble araç parkları bölgedeki trafik sorununu tekrar gündeme getirdi. 
Cumhuriyet ve Atatürk caddelerinin yanı sıra şehir merkezindeki pek çok cadde ve sokakta meydana gelen trafik sorununa çözüm bulunmasını isteyen vatandaşlar otopark yetersizliği nedeniyle soruna çözüm bulanamadığını belirtirlerken, söz konusu alanlarda yapılan uzun süreli araç parklarının meydana gelen trafik sorununa zemin hazırladığı biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2013, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER