Eczacılar, günlerini kutladı

Bilimsel Eczacılığın 179. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde 32. Bölge Muğla Eczacı Odası Yönetim Kurulu ve odaya kayıtlı üyelerin katılımı ile Atatürk anıtında çelenk sunumu gerçekleştirildi.

Eczacılar, günlerini kutladı
Çelenk sunma töreninde konuşan 32. Bölge Muğla Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Kadir Serkan Tekin “Ülkemizde modern-bilimsel eczacılığın kuruluşunun 179. yılı dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz çelenk koyma törenimize hepiniz hoş geldiniz. Bu arada hepimizin bildiği gibi dün Anneler Günüydü. Bu vesileyle başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Halkın gözü kulağı olarak ilaç ve eczacılık alanındaki gelişmeleri dikkatle izleyip, toplumu doğru bilgilendirme ve kanalize etme noktasında inisiyatif alan tüm meslektaşlarıma bir kere daha teşekkür ediyorum. Halkımıza ve meslektaşlarımıza sağlık dolu günler diliyorum. Hepimizin Eczacılık Bayramı Kutlu olsun" dedi.

Törenin ardından Altınkalp Restoran’da düzenlenen kahvaltıda, oda eski Başkanı Ecz. İbrahim Ertürk’e, 19 yıldır odaya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Öte yandan, oda üyeliklerinin 25 ve 50’inci yılını dolduran üyelere de plaket verildi.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47