banner80

EGENİN EN BÜYÜĞÜNDE 'GENEL KURUL' YAPILDI

Ege Bölgesi’nin en büyük yolcu taşıma kooperatifi olan S.S. 20 Nolu Minibüs ve Otobüs İşletmesi Kooperatifi Olağan Genel Kurulu, geçtiğimiz Cumartesi günü Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonu'nda yapıldı.

EGENİN EN BÜYÜĞÜNDE 'GENEL KURUL' YAPILDI
 Aydın, Muğla, Denizli, Burdur, Isparta illerinde birçok noktaya yaptığı seferler ile Ege Bölgesi’nin en büyük taşıyıcılar kooperatifi olan S.S. 20 Nolu Minibüs ve Otobüs İşletmesi Kooperatifi Olağan Genel Kurulu Yatağan Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda geçtiğimiz cumartesi günü saat 10.00’da yapıldı. Genel kurulda Yatağan Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Nizamettin Köklü, 20 Nolu Koop Başkanı Tugay Yaka ile kooperatif ortakları hazır bulundular.

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Kooperatif Başkanı Tugay Yaka; “Olağan Genel Kurulumuza hoş geldiniz. Kooperatifimiz, yörenin en büyük yolcu taşıma kuruluşudur. Üyelerimizin ekonomik gelirlerini daha iyi duruma getirmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için, elimizden gelen çalışmaları yapmaktayız. Kooperatifimiz, bugün birçok çevre İl ve İlçelere yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Bu ağı daha da genişletmeyi düşünüyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından kooperatifin faaliyet raporları ve denetim raporları okunup, aklandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2014, 17:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
..
.. - 7 yıl Önce

beledi̇ye otobsleri̇ eni̇nde sonunda gelecek acaba ozamanda 2 kolunuzla oy verecekmi̇si̇ni̇z yatağan muğla arasi yolun hakki 3 tl ayrica 65 yaş üstünü bedava öğrenci̇leri̇de 1,5 tl olmali

SIRADAKİ HABER

banner68