Eğitim-Bir-Sen’de Kahvaltılı Seçim Heyecanı

Eğitim-Bir-Sen’in cumartesi günü gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu, kahvaltılı seçim olarak düzenlendi.

Eğitim-Bir-Sen’de Kahvaltılı Seçim Heyecanı
 Cumartesi günü Yakup Usta Yemek Salonu’nda kahvaltılı olarak düzenlenen Eğitim-Bir-Sen Yatağan Temsilciliği Olağan Genel Kurulu’na tek liste halinde gidildi.

Seçimin tek adayı Orçun Keskin, seçim öncesinde yaptığı konuşmaya, “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sözleriyle başladı.

Bugüne kadar konuşmak yerine icraat gerçekleştirmeye çalıştıklarını ifade eden Keskin, “Bunu yaparken ermişlik ve geleceği fal bakarak görmeye çalışan sendikalarla uğraşarak enerji kaybettik” dedi.

Diğer rakip sendikalara eleştirilerde bulunan Keskin, rakiplerinin Eğitim-Bir-Sen üyelerinin niyetlerini okuyarak ve ne olacaklarını düşünmek yerine hizmet sendikacılığına dönmesini istedi. Bugüne kadar sendikasına gelen herkese hoş geldin gidene uğurlar olsun yine bekleriz mantığıyla baktıklarını belirten Keskin, sadece Yatağan’da değil Muğla’da hizmet sendikacılığının önünü açmaya çalıştıklarını belirtti. Sendikacılık konusunda bu yıl çok iddialı olduklarını belirten Keskin, “İnşallah bu yıl Yatağan’da yetki yılı olacaktır” dedi.

Keskin’in konuşmasının ardından yapılan seçimde, Eğitim-Bir-Sen Yatağan Temsilciliği’nin yeni yönetimi, şu isimlerden oluştu: Aslıhan Yasavul (METEM Rehber Öğretmeni), Derya Yılmaz (Gazi Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni), Ali Bolat (Cumhuriyet Ortaokulu Matematik Öğretmeni), Yusuf Sökmen (Fatih Ortaokulu Bilişim Öğretmeni), Mehmet Çakır (Fatih Ortaokulu Türkçe Öğretmeni), Aytaç Yalçın (İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar Teknisyeni)

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2014, 18:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Egitimci
Egitimci - 7 yıl Önce

ali hocama allah kolaylık versin bu gençler fişek gibi masallah

EĞİTİMCİ
EĞİTİMCİ - 7 yıl Önce

geliyorlar gümbür gümbür se getirecekler inşalllah

TARAFSIZ ÖĞRETMEN
TARAFSIZ ÖĞRETMEN - 7 yıl Önce

geçen yildan bu yana okulumda sadece eğitim bir lileri görüyorum tebrikler çalişana allah verir karalayana değil

dikkat
dikkat - 7 yıl Önce

bu başkan nereli roket maşallah

SIRADAKİ HABER

banner68