Eğitim Gönüllülerinden Zeybek’e plaket

Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği, Marmaris Orman İşletme Müdürlüğüne tayini çıkan Hakan Zeybek’e eğitime yapmış olduğu katkıların anısına teşekkür ederek paket verdiler.

Eğitim Gönüllülerinden Zeybek’e plaket
Yatağan Orman İşletme Müdürü Hakan Zeybek’i geçtiğimiz Çarşamba günü makamında ziyaret eden Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Eda Aydoğan Yıldırım, Murat Özer, Süleyman Keskin ve Nurkan Nur, Dernek Başkanı Erbil Şener’in Milas ilçesinde görevli olması nedeniyle ziyarette bulunamadığını belirterek kendisine ilçede görev yaptığı sürede eğitime verdiği destek ve katkıların anısına teşekkür ettiklerini belirterek plaket sundular.

Zeybek, kendisine takdim edilen plaketi kabul ederek yaptığı konuşmada, ilçede iki yıldan bu yana görev yaptığını tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içersinde başarılı çalışmalara imza attıklarının altını çizerek, “eğitim gönüllüleri derneğimiz ilçemizde çok önemli işlere imza atarak, önemli bir eksiği kapatmıştır. Bu konuda başta dernek başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ile bu dernağimize katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum” diye konuştu. Daha sonra dernek yöneticileri ve Zeybek hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2013, 01:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER