Eğitim-Sen 9. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Eğitim-Sen Yatağan Şubesi’nin 9. Olağan Genel Kurulu, cumartesi günü yapıldı. Genel Kurul sonucunda 5 kişilik yeni yönetim belirlenirken görev dağılımının önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi.

Eğitim-Sen 9. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
 Eğitim-Sen Yatağan Şubesi’nin 9. Olağan Genel Kurulu, cumartesi günü saat 11.00’da Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi Eğitim Salonu’nda düzenlendi.

2013 yılının faaliyet ve mali raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından oy verme işlemine geçilirken oy verme işleminin sona ermesiyle sandıklar açıldı ve oylar sayıldı. Sandıktan çıkan sonuçlara göre oluşan yeni yönetim; Ali Akçay, Behiye Dinçer, Yunus Türkmen, Mustafa Ozan ve Özlem Demirpolat şeklinde açıklanırken, yeni yönetimin önümüzdeki günlerde tekrar bir araya gelerek göre dağılımında bulunacağı öğrenildi.

Yeniden yönetime seçilen Eğitim-Sen Yatağan Şube Başkanı Ali Akçay, yeni yönetimin 3 yıl süreyle Eğitim-Sen’i daha ileri seviyeye taşımak için canla başla çalışacağını söyledi.

Olağan Genel Kurul’a katılanlara teşekkür eden Akçay; “Bugün sendikamızın 9. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiriyoruz. Olağan Genel Kurul ile birlikte bazı arkadaşlarımız yönetimden ayrılırken bazı arkadaşlarımız da yönetim kadromuza dahil olacak. Bu kan değişiminin sendikamıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2014, 19:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER