banner80

Eğitim-Sen’den Başkan Işık’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Eğitim-Sen Yatağan Şubesi, Yatağan Belediye Başkanlığı’na tekrar seçilen H. Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

Eğitim-Sen’den Başkan Işık’a Hayırlı Olsun Ziyareti
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’yle Yatağan Belediye Başkanlığı’na bir dönem daha seçilen H. Haşmet Işık mazbatasını almasıyla birlikte ziyaretçi akınına uğruyor. Başkan Işık’ı ziyaret eden Eğitim-Sen Yatağan Şubesi, Işık’a yeni görev süresinde başarılar diledi.

Eğitim-Sen Yatağan İlçe Temsilcisi Ali Akçay ve Yönetim Kurulu üyeleriyle gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Akçay, “30 Mart Seçimleri’yle birlikte Yatağan Belediye Başkanlığı tekrar seçilen H. Haşmet Işık’ı tebrik ediyoruz. Bundan önce görev süresince hem eğitime hem de sendikamıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra da desteklerini esirgememesini diliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık ise seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte kendisini ziyaret ederek, telefonla arayarak, mesaj ve çiçek yollayarak iyi dileklerini ileten herkese çok teşekkür etti.

Ziyaret sırasında, köy okullarının eksiklikleri görüşülerek Yatağan Belediyesi’nin bu konuda neler yapabileceği görüşüldü.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2014, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68