EMNİYET MÜDÜRÜ'NDEN, BAÅžKAN,A VEDA ZİYARETİ

EMNİYET MÜDÜRÜ'NDEN, BAÅžKAN,A VEDA ZİYARETİ

EMNİYET MÜDÜRÜ'NDEN, BAÅžKAN,A VEDA ZİYARETİ

İlçemizde 4 yıldır görev yapan Emniyet Müdürü Mustafa Kemal Keskin'in Köyceğiz İlçesi'ne tayininin çıkması dolayısıyla, veda ziyaretlerini sürdürüyor. Keskin, dün Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'ı makamında ziyaret ederek veda etti.

Emniyet Müdürü Mustafa Kemal Keskin; “Burada 4 yıl boyunca gerçekten güzel şeyler yaptık. Belediye Başkanımız bizlere her zaman yardımcı oldu, kendisine verdiği destek ve katkılardan dolayı çok teşekkür ediyordum. Sayın Başkanımızla hiç unutmayacağım dostluğumuz devam edecek” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “Dört yıldır birlikte uyum içinde görev yapmaktan gurur duyduğum sayın Emniyet Müdürüm Mustafa Kemal Keskin'e, bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ben de kendisini hiç unutmayacağım. Yatağan'da özellikle polis - vatandaş iş birliği projesi ile birçok yeniliğe imza attı. İlçede can ve mal güvenliğini en üst seviyeye çıkardı. Kendisine yeni görev yerinde de başarılarının devamını diliyorum” diyerek Yatağan'ı sembolize eden hediyesini sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68