Emniyet Müdüründen “veda” ziyaretleri

Muğla Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü’ne atanan Yatağan Emniyet Müdürü Ali Özher, ilçedeki görevinin son günlerini veda ziyaretlerine ayırdı.

Emniyet Müdüründen “veda” ziyaretleri
 Geçtiğimiz günlerde terfi alan ve üçüncü sınıf emniyet müdür olan Yatağan Emniyet Müdürü Ali Özher, Muğla Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü’ne getirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü’ne atamamasının gerçekleşmesi nedeniyle ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarına veda ziyaretleri gerçekleştiren Özher, bu kapsamda Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret ederek, İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ve Muhabir Burak Alper Kuş ile görüştü.

Bugüne kadar Aksaray, İzmir ve Şanlıurfa’nın yanı sıra yurtdışı görevlerinde bulunan Özher, Yatağan’ın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu söyledi.

Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine geldiği günden beri Yatağanlıların emniyeti ve huzuru için tüm emniyet personelleriyle birlikte görevlerini yerine getirdiklerini belirten Özher, “Görevim süresince genel ve yerel seçimler süreçleri, bunun yanı sıra özelleştirme karşıtı eylemler sürecinde görev aldık. Bu süreçte, vatandaşlarımıza en iyi emniyet ve asayiş hizmetini vermeye çalıştık” şeklinde konuştu.

Özher, Yatağan’daki görevinin sona ermesine rağmen Yatağan’daki yaşamına devam edeceğini kaydederek, “İlçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla güzel bir 2,5 yıl geçirdiğime inanıyorum. Birlikte güzel çalışmalara imza attık. Bugüne kadar desteğini esirgemeyen herkese, mesai arkadaşlarıma, kamu kurum ve kuruluşlarına ve tüm ilçe halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Topaloğlu ise, Özher’i üçüncü sınıf emniyet müdürlüğüne terfi olmasından dolayı kutlayarak, İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Öte yandan, Özher’den boşalan makama, Muş Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Emniyet Müdürü Gökhan Emre’nin atandığı, Emre’nin önümüzdeki günlerde ilçeye gelerek yeni görevini devralacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95