EMNİYET MÜDÜRÜ'NE VEDA YEMEÄžİ

EMNİYET MÜDÜRÜ'NE VEDA YEMEÄžİ

EMNİYET MÜDÜRÜ'NE VEDA YEMEÄžİ

İlçemizde 4 yıldır görev yapan Emniyet Müdürü Mustafa Kemal Keskin'in Köyceğiz İlçesi'ne tayininin çıkması dolayısıyla, Emniyet personeli kendisine bir veda yemeği verdi.

Geçtiğimiz Cuma akşamı GELİ Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen yemeğe; Yatağan Emniyet Müdürlüğü personeli eş ve çocuklarıyla katıldılar.

Dört yıl Yatağan'da görev yaptıktan sonra Köyceğiz İlçesi Emniyet Müdürü olarak atanan Mustafa Kemal Keskin'e, gecede bir de plaket sunuldu.

KESKİN: “HAYATIMIN EN ZOR KONUÅžMASINI YAPIYORUM”

Mustafa Kemal Keskin, yemekte yaptığı konuşmada; “Dört yıldır çok rahat konuştum, ancak bu akşam hayatımın en zor konuşmasın yapıyorum. Yatağan'da göreve başladığımda ilk yaptığım şey, birlik beraberlik içinde, uyum içinde çalışmak olmuştu. Bu anlayışımız Yatağan halkına da artı olarak yansıdı. Burada 4 yıl boyunca gerçekten güzel şeyler yaptık. 20 yıllık meslek hayatımda hep burada olduğu gibi, meslek sorumluğunu yerine getirerek çalıştım. Belki ileride sizlerle yine birlikte çalışacağız. Burada hizmette kaldığım sürece, işimin dışında hiçbir şeyle uğraşmadım. Hiçbir vatandaşımızla şahsi menfaat ve ego temelinde bir mesaimiz olmadı.  Herkese eşit mesafede durduk. 24 saat telefonum ve kapım açık olduğunu ifade ederek, hakkınızı helal edin diyorum, ben hakkımı helal ediyorum” dedi. Mustafa Kemal Keskin, polis memuru olan eşi Seyhan Keskin ile birlikte masaları tek tek dolaşarak, katılanlarla sohbet etti. Hatıra fotoğrafı çektirdi

Yemeğe katılanlar, daha sonra yerel sanatçı Mehmet Topçuoğlu eşliğinde dans edip eğlenerek stres attılar.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68