EMRE ÇAY’DAN YATAĞAN, ZİYARETİ

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, geçtiğimiz gün Yatağan İlçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu İlçe Milli Eğitim müdürleri ve okul müdürleriyle toplantı yaparak 2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında, bilgilendirme yaptı.

EMRE ÇAY’DAN YATAĞAN, ZİYARETİ

Yatağan İlçe Milli eğitim Müdürlüğü yetkilileri u konuda verdiği bilgide şu ifadeleri kullandı.

‘İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay, 6 Eylül’de başlayacak olan 2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında, Yatağan ilçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay, Yatağan programına ilk olarak Kaymakam Onur Kökçü’yü makamında ziyaret ederek başladı. Ardından Halk Eğitimi Merkezinde okul ve kurum müdürleriyle bir araya geldi. Bu toplantıda, yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları çerçevesinde okullarda tüm hijyen tedbirlerinin alınmasının, sağlıklı ve güvenli bir eğitim ortamının oluşturulmasının önemine değindi.

Toplantı sonrası İl Müdürümüz, Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Alemdar ve Şube Müdürlerinin eşliğinde Yatağan Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ardından İl Müdürümüz Emre Çay, Yatağan Deştin Mahallesi’nde yangın afetinden etkilenen aileler ve öğrencilerle bir araya geldi. Geçmiş olsun dileklerini iletti’.

Gülcan Uslu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68