Engelli ve Şehit Yakınlarına Ücretsiz Hizmet

Yatağan Yeni Mahalle’de hizmet veren Ayyıldız Oto Yıkama işletmecisi Gülsi Ayyıldız uygulamaya koydukları yeni kampanyayla, engelli ve şehit yakınlarına halı yıkama hizmetinin ücretsiz verileceğini belirterek; “Bu hizmetten sadece ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımız ve şehit yakınları faydalanabilecek. Bu kampanyayla onlara olan saygı ve sevgimizi göstermek istiyoruz” dedi.

Engelli ve Şehit Yakınlarına Ücretsiz Hizmet
 Yatağan Yeni Mahalle Mehmet Özcan Caddesi’nde hizmet veren Ayyıldız Oto Yıkama geçtiğimiz günlerde uygulamaya koyduğu yeni kampanyayla ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara ve şehit yakınlarına ücretsiz halı yıkama hizmeti vermeye başladı ve hizmetten faydalanan ilk engelli vatandaşın halıları dün evine kadar teslim edildi. 
Konu hakkında bilgi aldığımız işletmeci Gülsü Ayyıldız; “Bilindiği üzere Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)’in KOBİ’lere özel sunduğu bazı imkanlar mevcut. Ayyıldız Oto Yıkama olarak bu kredi imkanlarından faydalanarak son sistem halı yıkama makinesini işletmemiz bünyesine kattık. Ancak bu hizmetten ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımızın ve şehit yakınlarının ücretsiz olarak faydalanabilmelerini istiyoruz. Böylece onlara olan sevgi ve saygımızı gösterme imkanı bulmuş olacağız. 
Bu kapsamda hizmetten yararlanan ilk vatandaşımızın halılarını bugün (dün) teslim ettik. 
Hizmetten yararlanmak isteyen ve şartlarımıza uyan herkes kapımızı çalabilir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2013, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER