ENGELLİLER İÇİN 9 BİN KAPAK TOPLANDI

ENGELLİLER İÇİN 9 BİN KAPAK TOPLANDI

ENGELLİLER İÇİN 9 BİN KAPAK TOPLANDI

Emekli memur olup halen bir firmada çalışan Mehmet Kargın engelli vatandaşlara bir nebze katkısı olması için topladığı 9 bin adet mavi kapağı Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'a teslim etti.

Topladığı 9 bin mavi kapağı Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'a teslim eden Mehmet Kargın; “Kendim emekli memurum halen Milas -Yatağan Karayolu'nu yapan Özsoy İnşaat'ta depo görevlisiyim bu kapakları firmada çalışan diğer arkadaşlarımın katkılarıyla topladık. Amacımız özürlü ve engelli vatandaşlara katkı yapmaktır. Sayın Belediye Başkanımız H. Haşmet Işık'ın bu kapakları en iyi şekilde değerlendireceğine inanarak ona teslim ediyorum” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “Öncelikle bu duyarlı davranışlarından dolayı Mehmet beye ve tüm firma çalışanlarına teşekkür ediyorum. Hepimiz bir engelli adayı olarak onlara katkı yapmak en büyük insanlık görevidir. Bu kapaklarla Manuel engelli arabası alarak engelli vatandaşlarımıza katkı yapmayı sürdüreceğiz. Yatağan Belediyesi olarak bu güne kadar 14 engelli vatandaşımızı araç sahibi yaptık. Bunlardan 4'ünü iş adamlarımız temin ederken 10 tanesini belediye olarak biz temin ettik. Bu yöndeki çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68