Ercan, Yatağan ve Kavaklıdere’de Ziyaretlerde Bulundu

Muğla Mermerciler Derneğinin olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Mustafa Ercan, Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Ercan, Yatağan ve Kavaklıdere’de Ziyaretlerde Bulundu
 Muğla Mermerciler Derneği’nin geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği olağan genel kurulda başkanlığa seçilen Mustafa Ercan, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Kavaklıdere Kaymakamı İbrahim Güneş, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ve Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü işletme şefi Bekir Kulaksız’ı makamında ziyaret etti.

Mermerciler, Yatağan ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, ilçenin önemli sorunlarından mermer atık sahası sorununa değinerek, merkezi ve yerel yönetimden sorunun çözümü için destek istediler.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ise, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Sizleri burada görmekten büyük mutluluk duydum. Ermaş Mermer, Yatağan Belediyesi’ne 50 dönüme yakın mezarlık yeri bağışladı. Mustafa Ercan ve Ermaş Mermer’e çok teşekkür ediyorum. Sorunlarınızın çözülmesi için elimden ne geliyorsa yaparım” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96