Erdal Sarı'dan CHP'ye Ziyaret

Erdal Sarı'dan CHP'ye Ziyaret

Erdal Sarı'dan CHP'ye Ziyaret

4 Mart 2012 Pazar günü gerçekleşecek olan Atatürk ve Cumhuriyet mahalleleri Muhtarlık Seçimleri öncesinde çalışmalarını yoğunlaştıran Erdal Sarı, dün de CHP İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Siyasi parti ziyaretlerine devam eden Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Erdal Sarı, beraberinde aza adayları Hayati Kibar, Vahit Küçük, Ergün Zungur, Celal Uçar, Erdal Baş, Kadir Deveci, Mesut Yatağan ve Åžükrü Öztekin ile birlikte, Cumhuriyet Partisi Yatağan İlçe Baş-kanı Kamil Genek'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Muğla İl Genel Meclisi Üyesi Eyüp Katırcı ve partililer hazır bulundu.

Yapmış olduklar ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür eden Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Kamil Genek; “Cumhuriyet Mahallemiz için şuan için 3 adayımız var. Erdal Sarı ve diğer iki adayımıza çalışmalarında başarılar dilerim. Kim seçilirse seçilsin, mahallelerimize en iyi hizmeti vereceklerine inanıyorum. İnşallah bu seçim, mahallelerimiz ve Yatağanımız için hayırlı olur” şeklinde konuşurken, Muhtar Adayı Erdal Sarı da; “bizleri ağırladıkları için CHP İlçe Başkanı Kamil Genek'e ve partililere çok teşekkür ediyorum. Kendisinin de belirttiği gibi en iyi hizmeti yapmak için adayım. İnşallah hayırlı olur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95