Eren Emlak hizmete girdi

Hüseyin Eren’in işletmeciliğini yaptığı Eren Emlak, düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Eren Emlak hizmete girdi
 Son yıllarda Yatağan’da ortaya çıkan satılık ve kiralık konut ihtiyacını karşılamak adına açılan Eren Emlak, Yatağan halkının hizmetine sunuldu.

Yeni Mahalle İnönü Bulvarı Otogar Karşısı’nda açılan Eren Emlak için açılış töreni düzenlendi. Düzenlenen törene, AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Ali Tekin, MHP İlçe Başkanı Serkan Uzun, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Süleyman Can, Muğla Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı ve Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ziya Ercan’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış sırasında konuşan Kuzu, Can ve Ercan, Eren Emlak’ın işletmecisine ve Yatağan’a hayırlı olmasını diledi.

Hüseyin Eren, Eren Emlak ile taleplere cevap vermeye çalışacağını ifade ederek, emlak ve konut sektöründe aranan ve güven duyulan bir firma olmayı hedeflediğini vurguladı.

Eren, “Eren Emlak olarak bu işe ben de talip oldum. Alıcı, satıcı, ev sahibi ve kiracı arasında hakemlik yaparak her iki tarafı koruyacağıma inanıyor, evvel Allah’ıma sonra kendime güveniyorum” diyerek Yatağan halkının hizmetinde olduğunu söyledi.   

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68