Eroğlu: “Her An Komşularımızla Savaşa Girebiliriz!”

Eroğlu: “Her An Komşularımızla Savaşa Girebiliriz!”

Eroğlu: “Her An Komşularımızla Savaşa Girebiliriz!”

Kurultay öncesi istişarelere devam eden Demokrat Parti Muğla İl Başkanlığı, İl Başkanı Ecz. Erdal Eroğlu yönetiminde ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Dün, saat 13.00,te Yatağan İlçe Başkanlığı,nı ziyaret eden İl Başkanı Eroğlu çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kurultay öncesi istişarelere devam eden Demokrat Parti Muğla İl Başkanlığı, İl Başkanı Ecz. Erdal Eroğlu yönetiminde yönetim kurulu üyeleriyle ilçelere yapmış olduğu ziyaretlere devam ederken, dün, saat 13.00,te Demokrat Parti Yatağan İlçe Başkanlığı,nı ziyaret etti.

Kurultay öncesi fikir alışverişlerinde bulunduklarını belirten Demokrat Parti İl Başkanı Ecz. Erdal Eroğlu, “kurultay öncesi ilçe teşkilatlarını gezerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muğla genelinde aralıksız devam eden çalışmalarımızın neticesinde Muğla,da ve tüm Türkiye,de emeğimizin karşılığını alacağımıza inanıyorum” şeklinde konuşan İl Başkanı Ecz. Erdal Eroğlu, ülke gündemi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ülke rejiminin Demokrat Parti,ye ihtiyacı olduğunu söyleyen Eroğlu; “mevcut iktidar, oynamış olduğu oyunlarla, Cumhuriyet değerlerine pervasızca zarar vermektedir. Her an komşularımızla savaşa girebiliriz. Komşularımızla aramız giderek geriliyor ve neredeyse hepsiyle düşman olduk.

Başbakan bir açıklamasında “dindar nesil yetiştireceğiz” diyor fakat onun okumuş olduğu okulların açılmasını kimin sağladığını herkes biliyor. Demokrat Parti,nin ideolojisiyle kurulan okullarda okuyan Başbakan bunları da düşünmeli.

Daha önceleri ülkemizde orta direk diye bir kavram vardı. Fakat şuan itibariyle böyle bir kesimden söz etmemiz mümkün değil. Zengin daha da zenginleşirken, fakir de giderek daha çok fakirleşmekte.

Türkiye Cumhuriyeti,nin kuruluşundan 2002 yılına kadarki iç ve dış borcumuzun toplamı 220 milyar dolardı. Fakat 2002 yılından günümüze kadar geçen 10 yılda Cumhuriyet tarihinin en büyük borçlanmasıyla karşı karşıyayız. Çünkü iç ve dış borcumuz 600 milyar dolara yaklaşmaktadır. Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki Cumhuriyet,in kuruluşundan beri yapılan yatırımların neredeyse tamamı satılmıştır. Bu da durumumuzu giderek daha vahim kılmaktadır. Biz de Demokrat Parti olarak bunu hükümetten soruyoruz” şeklinde konuştu.

Demokrat Parti Yatağan İlçe Başkanı İhsan Soymen de yapmış olduğu ziyaretten dolayı İl Başkanı Ecz. İhsan Soymen,e teşekkürlerini sundu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90