Eski Kaymakam, Yeni Vekilden Başkan'a Ziyaret

Eski Kaymakam, Yeni Vekilden Başkan'a Ziyaret

Eski Kaymakam, Yeni Vekilden Başkan'a Ziyaret

1986-1987 yıllarında Yatağan Kaymakamlığı görevini yürüten şuanda Gaziantep CHP Milletvekili olan Ali Serindağ, geçtiğimiz günlerde Yatağan Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Işık ile sohbet etti.

1986-1987 yılları arasında Yatağan'da kaymakamlık yapan, ardından çeşitli illerin valiliğini yapan ve son seçimlerde CHP'den Gaziantep Milletvekili olarak seçilen Ali Serindağ geçtiğimiz günlerde Yatağan'a gelerek bir takım incelemelerde bulundu.

Serindağ, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık'ı da makamında ziyaret etti.

Serindağ, Yatağan'da 25 yıllık süre zarfında büyük gelişme olduğuna şahit olduğunu belirtti. Serindağ, Hasan Haşmet Işık'ı ziyareti sırasında yaptığı açıklamada; “1986-87 yıllarında Yatağan'da görev yaptığım sıralarda Yatağan, Muğla'nın küçük ve şirin bir ilçesi olarak göze çarpıyordu. O zamanlar şu anki Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık da Yatağan Belediyesi'nde görevli memur olarak çalışıyordu. Yatağan Kaymakamlığı görevimin üzerinden uzun yıllar geçti. Åžimdi Yatağan'ı bu halde görmek gerçekten değişik bir duygu.

Yatağan yapılan çalışmalarla modern bir şehir görünümüne büyük ölçüde kavuşmuş ancak tabiî ki yapılması gereken daha çok çalışma var. Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve benden sonra görev yapan bütün kaymakamları çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ise, Ali Serindağ'ın kaymakamlığı sırasında kendisiyle samimiyetlerinin olduğunu belirterek; “Sayın Serindağ'ı tekrar Yatağan'da görmek bizler için büyük mutluluk. Kendisi Yatağan'da kısa süre görev yaptı ancak yaptığı çalışmalarla taraflı tarafsız pek çok kişinin sevgisini kazandı. Yatağan'daki görevinin ardından çeşitli illerde valilik yaptı. Åžimdi ise CHP'den Gaziantep Milletvekili. Gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68