Eski Müdürden Veda Mesajı

Yatağan İlçe Emniyet Müdürüyken Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne atanan Oğuz Kaan Akçal, zorunluluk nedeniyle kısa bir sürede Yatağan’dan ayrılarak yeni görevine başladığını söyledi.

Eski Müdürden Veda Mesajı
 17 Nisan 2014 günü Muğla Valiliği’nin emri ile Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne atanan Oğuz Kaan Akçal, Muğla’nın büyükşehir belediye olması nedeniyle 24 saat içerisinde yeni görevine başlama zorunluluğu nedeniyle kısa bir süre içerisinde Yatağan’dan ayrılarak Muğla’daki yeni görevine başladığını, bu nedenle Yatağan’daki kurum, kuruluş ve şahıslarla vedalaşamadığını söyledi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Oğuz Kaan Akçal, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “17 Nisan 2014 tarihli Valilik emriyle Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü görevine atanmış bulunmaktayım. Muğla’nın büyükşehir belediyesi olması nedeniyle 24 saat içerisinde yeni görevime başlamak zorundaydım. Bu nedenle kısa bir süre içerisinde Yatağan’dan ayrılarak Muğla’daki görevime başladım. Bu sırada Yatağan’daki kurum ve kuruluşlarla, dostlarımızla ve Yatağanlı hemşerilerimizle vedalaşma şansı bulamadım. Bundan dolayı üzüntü duyduğumu belirtmek isterim. Yatağan’daki 33 aylık görevim süresince çok güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kurduğuma inanıyorum. Bu süreç içerisinde birlikte başarılı çalışmalara imza attığımız tüm çalışma arkadaşlarımıza, samimiyetlerini eksik etmeyen kurum, kurum ve şahıslara teşekkür ediyorum. Her ne kadar Yatağan’daki görev sürem sona erse de Yatağan ile gönül bağım devam etmektedir. Kapım tüm Yatağanlılara açıktır” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2014, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68