Eski personellerinden Yüksel vefa örneği

Kapanan Bozüyük Belde Belediyesi’nin eski personelleri, 24 Ocak 2008 tarihinde yaşamını yitiren eski belediye başkanları Ahmet Yüksel için mevlit yemeği düzenledi.

Eski personellerinden Yüksel vefa örneği
 Muğla’nın büyükşehir belediyesi olmasıyla birlikte kapanan Bozüyük Belde Belediyesi’nin eski personelleri, 24 Ocak 2008 tarihinde hayatını kaybeden eski belediye başkanları Ahmet Yüksel için mevlit yemeği düzenledi. Mevlit yemeğine, Yatağan ve çevresinden geniş katılım oldu.

Ahmet Yüksel’in 8. ölüm yıldönümünde eski belediye başkanları için mevlit organize ettiklerini söyleyen kapanan belediyenin eski personelleri, Ahmet Yüksel’in kendileri üzerinde büyük emekleri olduğunu söylediler.

Mevlide katılan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ise, “Güzel bir vefa örneği gösteren kapanan Bozüyük Belde Belediyesi’nin eski personellerini kutluyorum. Böyle personeller her belediyeye gerekli. Kendileriyle gurur duyuyorum. yakın dostum Ahmet Yüksel’i de aramızdan ayrılışının 8 yılında rahmetle anıyorum” ifadelerinde bulundu.

Mevlide, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Ali Tekin, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Ahmet Yüksel’in yakınları ile vatandaşlar katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68