EVDE KİTAP KAPLAMA DÖNEMİ SONA ERDİ

Okul sezonunun başlamasıyla birlikte ailelerin en büyük sıkıntılarından biri olan kitap kaplama işi, artık makineler tarafından yapılıyor. Yatağan’da Seher Kırtasiye ’de bulunan ve vatandaşların hizmetine sunulan kitap kaplama makinesi yoğun ilgi gördü.

EVDE KİTAP KAPLAMA DÖNEMİ SONA ERDİ
 Muğla merkez ve diğer ilçelerde bulunan kitap kaplama makinesi Yatağan’da da Seher Kırtasiye işletmesi tarafından vatandaşların hizmetine sunuldu. İlçemizde olmayan bir hizmeti Yatağan’a kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Seher Kırtasiye işletmecileri “Yatağan’da olmayan bir hizmeti getirerek vatandaşlarımızın hizmetini sunmaktan mutluyuz” dediler.

Okulların açıldığı dönemde velilerin en büyük sıkıntısı olan kitap kaplama derdine son veren makine vatandaşların yoğun ilgisini çekerken Seher Kırtasiye işletmecileri kitap kaplama makinesinin vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Makinenin bir kitabı 20 saniyede kapladığını belirten Seher Kırtasiye İşletmecisi Seher Karain, "Her eğitim ve öğretim yılında velilerimizin en büyük sıkıntısı kitapların ve defterlerin kaplanması olayına bir kırtasiye işletmecisi olarak çözüm sunduğumuz için mutluyuz. Bu makineyi alarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Kitap kaplama makinesi oldukça ilgi gördü. Bu makine bir kitabı 20 saniyede kaplıyor. Velilerimiz için de büyük kolaylık olan bu makine sayesinde artık velilerimiz kitap, defter kaplama derdinden kurtulmuş olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2013, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68