Fatih Ortaokulu'ndan Saklıgöl'de Babalar Günü

Yatağan Hacıyakası mevkiinde eğitim veren Fatih Ortaokulu öğretmen ve aileleri Babalar Günü nedeniyle Saklıgöl'de bir araya geldiler.

Fatih Ortaokulu'ndan Saklıgöl'de Babalar Günü
 Yatağan Hacıyakası mevkiinde eğitim veren Fatih Ortaokulu öğretmen ve aileleri Babalar Günü'nü Saklıgöl'de düzenlenen kahvaltıyla kutladılar ve ardından ata binip, göl gezintisi eşliğinde buggy safari yaparak stres attılar.

Ayrıca, Okul Müdürü Hakan Ünalan ve okulda görev yapan tüm öğretmen ve personel eşlerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikler sırasında, okulda görev yapan ve çeşitli sebeplerle görev süreleri dolan öğretmenler; Birsen Demir, Mehmet Kocabıyık, Ayşenur Kızıldere, Murat Taşdemir, Yaşar Şentürk ile TYÇP kapsamında okulda çalışan Nimet Kaman ve Meryem Berber'e Okul Müdürü Hakan Ünalan tarafından Fatih Ortaokulu hatırası olarak bakır işlemeli tepsi verildi.

Okul Müdürü Hakan Ünalan yaptığı konuşmada; “Okulun açıldığı ilk günden bugüne kadar okulumuzda görev yapan tüm öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Burada bir aile gibi olduk. Bir çoğu ile okulu beraber açtık o günden bugüne kimler geldi kimler geçti. Hepsine emeklerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca bugünün anlamı dolayısıyla tüm babalarımızın ve baba adaylarının da babalar günü kutluyorum. Hepsine gelecek yıllarda başarılar diliyorum. Hepiniz haklarınızı helal edin” ifadelerini kullanırken,  okuldan ayrılan öğretmenler yaptıkları konuşmalarda; “Fatih Ortaokulu'nda farklı bir arkadaşlık, dostluk ve kardeşliğin olduğunu gördük. Burada görev yapmak bizler için iyi birer tecrübe oldu. Burada  hiçbir zaman sigortalı çalışan olarak görülmedik. Bu yüzden Okul Müdürümüz Hakan ÜNALAN, Müdür Yardımcımız Abdullah YILMAZ ve tüm öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2013, 21:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER