Fenerbahçeliler Derneği’den Engelli Öğrencilere Destek!

Muğla Fenerbahçeliler Derneği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçirdiği “Hep Birlikte El Ele” projesiyle, Muğla Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Kapalı Spor Salonu’nun yapımını sağlamayı amaçlıyor.

Fenerbahçeliler Derneği’den Engelli Öğrencilere Destek!
 Bugüne kadar sadece spor alanında değil, diğer birçok alanda da sosyal sorumluluk projesi geliştiren Muğla Fenerbahçeliler Derneği, son olarak “Hep Birlikte El Ele” projesiyle, Muğla Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Kapalı Spor Salonu’nun yapımını sağlamayı amaçlıyor.

18 Ocak Cumartesi günü saat 19.00’da Muğla CNS Tesisleri’nde düzenlenecek olan yemekten elde edilecek gelirin tamamı Muğla Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Kapalı Spor Salonu’nun yapımı için harcanacak. Bu doğrultuda gazetemizi ziyaret ederek Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile bir araya gelen Muğla Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mehmet Kurtuluş Akpolat, Topaloğlu’nu yemeğe davet etti.

Bu sırada etkinlik hakkında konuşan Başkan Akpolat, “Zihinsel engelli bireylerin Türk Milli Eğitiminin temel amaç ve ilkeleri doğrultusunda bireysel farklılıklar göz önünde bulundurularak özbakım ve temel yaşam becerilerini, işlevsel akademik becerilerini geliştirmek ve bireyleri iş ve meslek alanlarına hazırlamak, iş disiplini ve iş ahlakını kazandırmak üretici ve mutlu bir vatandaş olarak topluma uyumlarını sağlamak için kurulan bir kuruma destek vermeyi ve eksikliklerini tamamlamayı amaçlayarak bu projeyi hayata geçirmek istedik. 18 Ocak Cumartesi günü Muğla CNS Tesisleri’nde düzenleyeceğim yemekten elde edilecek tüm gelir Muğla Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Kapalı Spor Salonu’nun yapılması için harcanacak. Davetiyelerimize Muğla’daki dernek lokalimizden ve Yatağan Demeç Gazetesi’nden temin edebilirsiniz” şeklinde konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2014, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER