Festival, Emre Aydın konseriyle sona erdi

Yatağan Belediyesi tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenen Geleneksel Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali, Kaya Köstepen Şehir Stadı’nda düzenlenen Emre Aydın konseriyle sona erdi.

Festival, Emre Aydın konseriyle sona erdi

Yatağan Belediyesi 18. Geleneksel Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali, açılış gününün ardından Gençlik Konseri ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Konseriyle sürdü. Festivalin son gününde Kaya Köstepen Şehir Stadı’nda Emre Aydın konseri düzenlendi.

Binlerce kişinin doldurduğu statta kurulan sahnede şarkılarını seslendiren Emre Aydın, Yatağanlılara unutamayacakları bir akşam yaşattı.

Daha sonra sahneye çıkan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve eşi AK Parti Muğla Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Toksöz, günün hatırasına Emre Aydın ve konser ekibine plaket ve çiçek verdiler.

Burada bir konuşma yapan Mustafa Toksöz, festival süresince emeği geçen herkese teşekkür ederken, etkinliklere ilgi gösteren Yatağanlılara da teşekkür etti.

Festivallere devam edeceklerini ve Yatağan’ı sosyal etkinliksiz bırakmayacaklarının altını çizen Toksöz, “Gençlik bizim geleceğimizdir. Gençlerimizin için göreve gelir gelmez Buray konseri düzenledik. Bugün de Emre Aydın konserine gelen tüm gençlerimize teşekkür ediyoruz. Yatağan’ı cıvıl cıvıl yaptınız, sizler en iyilerine layıksınız. İnşallah en iyilerini getirmek bizlerin görevi olacak. Önümüzdeki yıl da Yatağanımızı üniversite şehri yapmak için öğrenci sayımızı 400’den 800’e çıkartıyoruz. İnşallah gelecek yıllar 2 bini göreceğiz” diye konuştu.

Daha sonra yeniden sahne alan Emre Aydın, gecenin ilerleyen saatlerine kadar Yatağanlıların hoşça vakit geçirebilmesi için şarkılarını seslendirdi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68