Festivallere Broşürlü Davet

Bu yıl 13.’sü düzenlenecek olan Gençlik Sanat ve Kültür Festivalleri programının netlik kazanmasının ardından Yatağan Belediyesi bastırılan broşürlerle festival tanıtımlarına başladı.

Festivallere Broşürlü Davet
 Yatağan Belediyesi tarafından 13 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Gençlik, Sanat ve Kültür Festivalleri’nin programı netlik kazanır kazanmaz, Belediye tarafından festivallerin tanıtımına başlandı. 
Dün Çarşamba Pazarı’nda festival tanıtımlarının yer aldığı broşürler halka dağıtılırken, bütün Yatağan halkının festivallere davetli olduğu duyuruldu ve festival programı hakkında bilgi verildi. 
Bilindiği üzere festival programının netlik kazanmasının ardından açıklamalarda bulunan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, bütün Yatağan halkını etkinliklere davet ederek; “Yatağan Belediyesi olarak kendi gençlerimize önem vermekteyiz ve onlara olan güvenimizi göstermek istiyoruz. Bu özgüvenlerini artırmaları ve bilgi- becerilerini geliştirmeleri için önemli bir fırsat olacak olan festivallerimizde gençlerimizin etkinliklerine önemli zaman ayırdık.  Festivallerin bunlar göz önüne alınarak yapılması gerektiğini düşünüyoruz ve buna halkımızda destek vermeli, gençlerimizin elinden tutmalıdırlar. Tüm halkımızı bu yıl 13.’sünü düzenleyeceğimiz festivallerimize birlik beraberlik duyguları içinde davet ediyoruz” ifadelerini kullanmıştı. 
Festival Programı 
17 Haziran 2013 Pazartesi: Kortej Yürüyüşü, Saat 20:30 Belediye Önü’nde El Emeği Sergisi, Saat 21:00’de Amfi Tiyatro’da Muğla Belediye Bandosu ve Orkestrası Konseri, Saat 21:30’da ASFAD Halk Oyunları Gösterisi.
18 Haziran 2013 Salı: Saat 21:00’de Amfi Tiyatro’da Gazi Anadolu Lisesi Tiyatro Gurubu’nun ‘İnsanlık Bizde Kalsın’ adlı tiyatro oyunu. 
19 Haziran 2013 Çarşamba: Saat 21:00’de Amfi Tiyatro’da Yalçın Özden Tiyatrosu’nun ‘Dün Bugün ve Yarın’ adlı tiyatro oyunu. 
20 Haziran 2013 Perşembe: Saat 21:00’de Amfi Tiyatro’da Balçova Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun halk konseri.
21 Haziran 2013 Cuma: Feridun Düzağaç-Banu Soner halk konseri.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2013, 19:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER