banner80

Filli Boya’dan Ustalara Seminer

Filli Boya ve Doğan Koç Ticaret tarafından geçtiğimiz pazartesi akşamı GELİ Sosyal Tesisleri’nde Yatağan ve mahallelerindeki boyacı ustalarına yemekli bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Bilgilendirme toplantısında konuşan Filli Boya yetkilileri Filli Boya’nın sektöre birçok yeniliği getirdiğini belirterek başarının taklit edilemeyeceğini belirttiler.

Filli Boya’dan Ustalara Seminer
 Türkiye’nin renk otoritesi filli boya, ustalarını yeni ürünlerle tanıştırmak ve daha iyi uygulamaları hayata geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği ‘Filli Boya Ustalar ile Buluşuyor’ seminerlerine devam ediyor. Bu kapsamda Filli Boya Yatağan Bayii Doğan Koç Ticaret ve Filli Boya işbirliği ile Yatağan’daki boyacı ustalarına yemekli bilgilendirme toplantısı düzenlendi. GELİ Sosyal Tesisleri’nde pazartesi akşamı saat 20.00’da düzenlenen etkinliğe Yatağan ve mahallelerinde yaklaşık 40 kişi katıldı. Yemeğe ayrıca Filli Boya Ege Bölge Müdürü Mehmet Hızgider, disbirütör Özgüven Boya Osman Zorlu, Denizli Bölge Şefi Serkan Pehlivanlar, bölge sorumluları Şeref İlyasoğlu ve Ali Erdem Borucu katıldı.

Yemekli bilgilendirme toplantısında Filli Boya yetkilileri tarafından katılımcılara İşlevsellikten uzaklaşmadan, daha yaratıcı, daha estetik ve daha iyi bir yaşam kalitesinin izinde arayışlar sunan Filli Boya ürünleri hakkında bilgiler veriliyor. Filli Boya Ege Bölgesi yetkileri “Ustaların işini kolaylaştırmak, işlerini profesyonelce yapmalarını sağlamak için bu tür seminerler veriyoruz. Bu sayede ustalarla bayiler arasında birliktelik ve kaynaşmayı sağlamış oluyoruz. Ustalarımız buradan aldıkları bilgi birimiyle tüketiciye bu ürünleri anlatacak, tanıtacak ve uygularken de doğru ürünü doğru yerde kullanmasını bilecekler. Boya işini en ayrıntısına kadar anlatıyoruz. Verdiğimiz bilgiler doğru şekilde uygulanırsa vatandaşa ulaşmamız daha çabuk olur ve işimiz kolaylaşır. Bizi vatandaşa ulaştıracak olan ustalarımız ve bayilerimizdir. Ayrıca bize her zaman destek olan Doğan Koç Ticaret işletmecilerine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Bilgilendirme toplantısına katılan ustalara teşekkür eden Doğan Koç Ticaret işletmecisi Osman Koç; “ Sizlerle birlikte vatandaşlarımıza en iyi hizmeti yapmanın gururunu yaşıyoruz. Bilgilendirme toplantımıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca yemekte yapılan kura çekimi ile katılan ustalara hediyeler verildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 19:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şemsettin dural
Şemsettin dural - 4 yıl Önce

Boya ustası ustalar seminerı
Ne zaman olacak tarih belamı

Selim dural
Selim dural - 4 yıl Önce

Boya cok güzel uygulama esnasında
Kapatma mükemmel özelliklere silikonlu boya bunu usta olanlar bunu müşterilere tercih ederlerse çok iyi olur .

tayfur cullaz
tayfur cullaz - 4 yıl Önce

Seminerlerinizden biz ustaların yeterince bilgimiz olmuyor.davet lerinizi telefonla bildirirseniz daha iyi olur

Gurgin ine
Gurgin ine - 3 yıl Önce

Filli boya süper bir boya herkese tavsiye ederim

Oktay pirioglu
Oktay pirioglu - 3 yıl Önce

2018 semineri ne zaman ay tarih saat ne zaman

Nami ÇİFTÇİ
Nami ÇİFTÇİ - 3 yıl Önce

Slm.Seminer Tarihiniz bellimi acaba bu konuda ustalarınız haber beklemekte

Mehmet zeki çelik
Mehmet zeki çelik - 3 yıl Önce

Lütfen seminer olduğu zaman beni arayını 05356489289 hatay iskenderun

Salih ÇINAR
Salih ÇINAR - 3 yıl Önce

Filli boy semineri ne zaman bize her an bilgi gelmedi seminer için.


SIRADAKİ HABER

banner68