18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Filli Boya’dan ustalara seminer

Yatağan’da faaliyet gösteren Filli boya bayileri Şimşekler Ticaret ve Doğan Ticaret tarafından düzenlenen etkinlikte, ilçedeki boya ve mantolama ustalarına seminer verildi.

13 Nisan 2018 Cuma 08:49
Bu haber 426 kez okundu
Filli Boya’dan ustalara seminer
Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. sosyal tesissilerinde gerçekleştirilen seminere, Şimşekler ticaret sahipleri Ali ve Yasin Şimşek, Doğan Ticaret sahipleri Osman Koç,  Mustafa Doğan ile yaklaşık 80 usta katıldı.

Seminere katılanlara sunum yapan Filli Boya Bölge Sorumlusu Haluk Afşar, Filli Boya’nın yeni ürünlerini tanıttı. Ayrıca mantolama, yağlı boya ve diğer ürünlerin nasıl kullanılması halinde nasıl verim alınacağını, ısı yalıtım faydalarını ayrıntılı olarak anlattı.

Sunum sonunda Filli Boya Bölge Sorumlusu Haluk Afşar ve diğer yetkililer ustaların sorularını cevapladı. Toplu yenen yemek sonunda, ustalara şapka, tulum, boya gibi hediyeler verildi. Ayrıca yapılan çekilişte de bazı ustalar hediye kazandılar.

Filli boya bayileri Şimşekler Ticaret ve Doğan Ticaret sahipleri, “Zaman zaman yeni ürünleri ustalarımıza tanıtıyoruz. Ayrıca bir araya gelerek birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz” dediler.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV