FİZİK TEDAVİYE YOĞUN İLGİ

Yatağan Belediyesi Sağlık İstasyonu'nda dün ücretsiz olarak verilen fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetine halk yoğun ilgi gösterdi.

FİZİK TEDAVİYE YOĞUN İLGİ
 Yatağan'da fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında yaşanan eksiklik dün Belediye Sağlık İstasyonu'nda ücretsiz olarak verilen hizmete olan ilgiyi artırdı.

Bodrum'da görev yapan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Burak Bozlar tarafından verilen tedavi ve muayene hizmetinden çok sayıda vatandaş yararlanırken, randevu alanların büyük bölümünün üst yaş seviyesinde olması dikkat çekti.

Saat 10:00 ile 16:00 arasında halka hizmet veren Dr. Burak Bozlar; “Yatağan'daki hastalarımıza gönüllü olarak tedavi ve muayene hizmeti verebilmek için Yatağan Belediyesi ile görüştük. Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık bundan kendilerinin de memnun olacağını belirtti.

Belediye aracılığıyla randevu alan çok sayıda kişiye hizmet verdik” dedi.

Ayrıca, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Burak Bozlar tarafından verilen sağlık hizmetleri kapsamında; Romatizmal Hastalıklar Teşhis- Tedavi ve Rehabilitasyonu, Bel- Boyun Kas Ağrıları, Bel –Boyun Fıtıkları, Diz-Kalça-Eklem ve Çevresi Yumuşak Doku Ağrıları, Ayak Ağrıları Teşhis-Tedavi ve Rehabilitasyonu, Menüsküs-Eklem Bağları Zedelenmeleri, Kemik Erimesi Teşhis ve Tedavisi (Osteoporoz) gibi sağlık sorunlarına yönelik olarak hizmet verilirken, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık; “Öncelikle Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Burak Bozlar'a teşekkür ediyoruz. Verilen sağlık hizmeti öncesi Belediyemiz aracılığıyla randevuları kabul ettik. Halkımızda söz konusu sağlık hizmetine yoğun ilgi gösterdi” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2013, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER