Forever Living Products mağazasını açtı

Aloe veralı ürünlerle sağlıklı yaşamlar için destekleyici ürünler satışı yapan Forever Living Products, Yatağan’daki mağazasını açtı.

Forever Living Products mağazasını açtı
 Atatürk Caddesi Galeria İşhanı’nda açılan Forever Living Products mağazasının açılışına, firmanın safir müdürleri Selim ve Meryem Öztekin, supervizörü Rafet Şentürk ve vatandaşlar katıldı.

Açılış kurdelesini kesilmesinin ardından konuşan Selim Öztekin, insanların hasta olmadan önce sağlıklarının kıymetini bilmesi gerektiğini vurguladı. Türkiye’de koruyucu hekimliğin yaygın olmadığını savunan Öztekin, son zamanlarda yaygınlığın giderek arttığını söyledi.

Öztekin, yaptığı konuşmada, “Bizim çalışma modelimiz, hasta olmadan kendimizi koruyabilmektir. Fakat sağlık sorunları olan vatandaşlarımız da, ilaçlarının yanında destekleyici olarak ürünlerimizi kullandıkları zaman, çok daha kısa süre içerisinde iyileşme sağlayabiliyorlar. Ürünlerimizi kullanan vatandaşlar, çevresindeki vatandaşlara tavsiyede bulunuyor ve iş giderek büyüyor. Ne kadar fazla dua alınırsa o kadar bereket oluyor ve kazanç doğuyor” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2014, 18:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
türkçe
türkçe - 7 yıl Önce

Bu ne iş ise? Türkçe bir ismi yok mu? Bu özentilik bitmeli.türkçe koruma kanunu cezai yaptırımı ile yürürlüğe konmalı.

SIRADAKİ HABER

banner68