Futsal il birinciliği müsabakaları sona erdi

Okul Sporları Futsal Genç Erkek A İl Birinciliği müsabakaları Yatağan’da yapıldı. Final maçı sonucunda Fethiye M. Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1., Menteşe Gazi Anadolu Lisesi 2. oldu.

Futsal il birinciliği müsabakaları sona erdi

Yatağan Spor Salonu’nda oynanan final maçını Cumhuriyet Başsavcı Gökhan Şahin,  İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer İlman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Alemdar,  İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Kamuran Adalı, sporseverler ve sporcular katıldı.

Müsabakalar sonucunda birinci Fethiye M. Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci Menteşe Gazi Anadolu Lisesi, üçüncü Dalaman Öztaş Anadolu Lisesi ve dördüncü Menteşe Turgutreis Anadolu Lisesi oldu.

Dereceye giren sporcuların ödüllerini, Cumhuriyet Başsavcı Gökhan Şahin,  İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer İlman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Alemdar,  İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Kamuran Adalı takdim ettiler.

İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer İlman, burada yaptığı konuşmada, “ Sizleri tebrik ediyor ve kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.  Yatağan Spor Salonu ilimiz sporuna büyük katkı sağlıyor. Ben emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56