Gazeteciler Cemiyeti yönetimi Vali Åžahin'i ziyaret etti

Gazeteciler Cemiyeti yönetimi Vali Åžahin'i ziyaret etti

Gazeteciler Cemiyeti yönetimi Vali Åžahin'i ziyaret etti

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Muğla Valisi Fatih Åžahin'i makamında ziyaret ederek, 28 Temmuz Cumartesi günü Türk Basınından Sansürün Kaldırılışının 104. Yılı nedeniyle düzenlenen etkinliğe davet etti.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ünal Türkeş ve Yönetim Kurulu ile yönetimin diğer organlarından oluşan heyet, geçtiğimiz cuma günü Muğla Valisi Fatih Åžahin'i makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ünal Türkeş, Yönetim Kurulu üyeleri Süleyman Akbulut, Ferit Topaloğlu, Kadir Kürşat Tamer, Celal Bozkurt, Adnan Tüfekçi Ferhan Gülen, Disiplin Kurulu Özgür Mil, Mesut Zeki Karadeniz'den oluşan bir grup heyet katıldı.

Cemiyet Başkanı Ünal Türkeş, ziyarette yaptığı konuşmada Vali Åžahin'i Türk Basınından Sansürün Kaldırılışının 104. Yılı nedeniyle düzenlenen etkinliğe davet etti.

Vali Fatih Åžahin'i 28 Temmuz Cumartesi günü Cemiyet olarak düzenleyecekleri Türk Basınından Sansürün Kaldırılışının 104. yılı etkinliğine davet eden Cemiyet Başkanı Ünal Türkeş, Vali Åžahin'in eğitime olan yakınlığı üzerinde dururken, babaları, anaları veya kendileri adına yardıma niyetli Muğlalıları çok iyi kanalize eden Vali Fatih Åžahin'in bu çalışmalarında çok başarılı sonuçlar elde ettiğini söyledi.

Muğla'da yazılı ve görsel basın mensuplarının haber sıkıntısı çekmediklerini belirten Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ünal Türkeş, buna gerekçe olarak da, Muğla ilinin dört mevsimde üretken ve bereketli topraklara sahip olduğunu kaydetti.

Bu alanda turizmin tüm ili kapsayan işlev alanında oldukça yüklü basın haberi çıkardığını belirten Ünal Türkeş, Muğla basınının konuyla ilgili haber ve yorumlarında yetenekli ve birikimli habercilerle yazarların önemli işlevler yüklendiğine dikkat çekti.

Vali Fatih Åžahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, programının uygun olması durumunda Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği etkinliğe katılmak istediğini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96