Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürleri Yatağan’da buluştu

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İlçe Müdürleri Toplantısı, Yatağan ilçesinde yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürleri Yatağan’da buluştu
 İlçe Müdürleri ve şube müdürlerinin katıldığı toplantıda il genelindeki spor etkinlikleri, devam eden tesislerin durumu ele alınırken İlçe müdürlerinin talep ve istekleri de ele alındı.

Ev sahibi Yatağan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı, Yatağan ve bölgeyi tanıtan sunumu ve Yatağan'da ki spor faaliyetleri ilgili brifinginin ardından Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları karar doğrultusunda her ay farklı bir ilçede toplandıklarını belirten Öçalmaz, özellikle okul sporları konusunda hassasiyet gösterilmesini istedi.

Öçalmaz, almış oldukları karar doğrultusunda, her ay farklı bir ilçede toplandıklarını belirterek, “Hem arkadaşlarla birlikte olmak, bakanlığımızın ve hükümetimizin burada yapmış olduğu projeler, yatırımları ve tesisleri ilçe müdürlerimizin de yerinde görmeleri maksadıyla bu toplantıları düzenliyoruz. Fikir alışverişinde bulunarak tesislerin son fiziki yapısını, sporla ilgili yaptığımız çalışmaları ilçe müdürlerimiz ile değerlendireceğiz” şeklinde konuştu.

Bakanlığın Muğla’daki projeleri hakkında bilgiler de veren Öçalmaz, “Muğla’daki sportif faaliyetlerin işleyişi ile ilgili olarak, Anadolu Yıldızları Ligi ve okul sporları başta olmak üzere bu faaliyetlerin ilçelerdeki yansımalarına bakıyoruz. Bununla ilgili olarak tesisleşme hamlelerimiz devam ediyor. İlçelere neler yapılabileceği noktasında, yerinde analizler yapıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2016, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68