Gençlik Merkezi’ne ilaveler yapılacak

Yatağan Belediyesi ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında imzalanan protokolle, yapımı devam eden Gençlik Merkezi’ne ek olarak spor tesisleri yapılacak.

Gençlik Merkezi’ne ilaveler yapılacak

Yatağan ilçesinin Akyol Mahallesi’nde yapımı süren Gençlik Merkezi’nin ilçenin daha fazla ihtiyacını karşılaması için harekete geçen Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile görüşmelerde bulundu.

Yapılan görüşmeler sonucunda Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nda düzenlenen törende, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün de katılımıyla protokol düzenlendi.

Protokole göre, Gençlik Merkezi’ne ek olarak sentetik çim yüzeyli futbol sahası, basketbol – voleybol sahası ve tenis kort olmak üzere 3 spor sahası yapılacak.

Başkan Toksöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu yatırımlarımızın ilçemize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Spor Toto Teşkilat Başkanımız Bünyamin Bozgeyik'e, AK Parti Muğla milletvekillerimiz Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan’a, İl Başkanımız Kadem Mete ve İlçe Başkanımız Ali Tekin’e, hemşerilerim adına teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68