Genel Başkan Akçul Yatağan,daydı

Genel Başkan Akçul Yatağan,daydı

Genel Başkan Akçul Yatağan,daydı

Maden-İş Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul ilçemize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başta, Yeniköy Linyit İşletmeleri İşletme Müdürü Muhammet Koban,ı ziyaret eden Maden-İş Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul, ardından GELİ Müessese Müdürü Ercan Gebeş,i makamında ziyaret etti. Bu ziyaretler sırasında Maden-İş Sendikası Yatağan Åžube Başkanı Süleyman Girgin ve Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Burada gerçekleşen ziyaretten sonra Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık,ı makamında ziyaret eden Genel Başkan Nurettin Akçul, ardından Maden-İş Sendikası Yatağan Åžubesi,ne geçerek burada sendika üyeleri ve yöneticileriyle bir araya geldi.

Çok sayıda üyenin karşıladığı Maden-İş Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul; “1 ay önce Genel Merkezimizin idarecileri tarafından Yatağan,a ziyarette bulunulmuştu. Ardından ben de sıkıntıları ve sorunları yerinde görmek için bizzat gelmek istedim ve bugün Yatağan,a gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundum. Bu ziyaretler sırasında yanımda olan Yatağan Åžubesi,ne teşekkür ederim. Ziyaretimin asıl amacı eleştirilmek, çünkü Genel Merkez,deyken eleştirileri bire bir almamız zor oluyor. Sendikamızın üyeleriyle yüz yüze gelerek eksiklerimizi ve hatalarımızı duymak için bugün aranızdayım. Çözüm noktasında yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alış-verişinde bulunmak istiyorum. Sendikamızın üyeleriyle bir arada bulunmaktan ve Yatağan,da olmaktan dolayı çok mutluyum. Misafirperverliğinden ötürü başta Maden-İş Sendikası Yatağan Åžubesi Başkanı Süleyman Girgin ve Yönetim Kurulu üyeleri olmak üzere ziyarette bulunduğum tüm makamlara teşekkür ediyorum. Ziyaretlerimiz ve çalışmalarımız sürecektir” şeklinde konuştu.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Maden-İş Sendikası Yatağan Åžube Başkanı Süleyman Girgin, “öncelikle gerçekleştirmiş olduğunuz bu ziyaretten ötürü şahsım ve şubem adına sizlere teşekkür etmek istiyorum. Bundan 1 ay önce gerçekleşen ziyarette bir takım sorunları sizlere iletmiştik, ardından da sizin, ilçemize gelerek çözüm yolunda göstermiş olduğunuz özveri, bizleri çok mutlu etmiştir. Bu ziyaretleri çok önemsiyoruz çünkü bu ziyaretleri bize güç veriyor. Ziyaretlerinizin devamını diliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90