Genel seçime doğru!

Haziran ayında yapılacak olan genel seçimler öncesinde, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan ve Yatağanlı milletvekili aday adayı Peyami Cinaz, partisinin Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Genel seçime doğru!
 MHP Muğla İl Başkanlığı’nda yaptığı açıklama ile haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde MHP’den Muğla milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Prof. Dr. Peyami Cinaz ile Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, MHP Yatağan İlçe Başkanı Serkan Uzun’u makamında ziyaret etti. Uzun ve partililer tarafından karşılanan Cinaz ve Erdoğan, genel seçimlerde MHP’nin büyük bir çıkış yaşayacağını savundu.
Kendisine yöneltilen tekrar aday olacak mısınız sorusuna, “Arkadaşlarımız izin verirse inşallah olacağım” şeklinde cevap veren Erdoğan, aday adaylığı için resmi müracaatların 12-18 Mart tarihleri arasında yapılacağını söyledi.
Bu hafta Meclis gündemine gelecek olan İç Güvenlik Terörle Mücadele Yasası’nı eleştiren Erdoğan, “Bu yasanın amacı terörle mücadele olsa teröristlerle bir olmazlar. Polisin teröristlere müdahale etmesi iktidarın canını sıkıyor. Bu yasa güvenlik güçlerini AK Parti’lileştirme yasasıdır. Yetkili amirleri baskı altına alma yasasıdır” ifadelerinde bulundu.
“Bizim düşüncemiz maddi kazanç ya da iktidar nimetlerinden faydalanmak olmadı, olmayacaktır” diyen Cinaz ise, “Muğla’da partimizin başarısını daha da yukarı çekmek için milletvekili aday adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Tüm teşkilat arkadaşlarıma ve Muğla halkına güvenerek bu seçimde çok farklı sonuçların oluşacağına inanıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2015, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68