Girgin: “Yönetime hazırız”

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Yatağan’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, CHP olarak ülkeyi yönetmeye hazır olduklarını söyledi.

Girgin: “Yönetime hazırız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, beraberinde İl Başkanı Adem Zeybekoğlu ile partisinin Yatağan Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Burada İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve partililer tarafından karşılanan Girgin ve Zeybekoğlu, gündeme dair açıklamalarda bulundular.

Girgin, burada yaptığı konuşmada, “Halkımızın sorunlarını yerinde dinlemek, sivil toplum kuruluşlarını, ülkemizin temel taşları olan muhtarlarımızı ziyaret etmek ve vatandaşlarımızı dinlemek için buradayız. Ülkenin içinde bulunduğu durumdan çıkması için çözüm üretiyoruz ve yönetime hazırız” dedi.

Zeybekoğlu ise, “CHP olarak halkımızın sorunlarını çözüm üretmek için ziyaret ediyoruz. Partimizin programını anlatıyoruz. Vatandaş sorunları yaşıyor, sorguluyor, sorunların sebebinin iktidar olduğunu biliyor. Bu iktidar artık Türkiye’yi yönetemiyor. Pandemi döneminde doktorlar bile ‘Yönetemiyorsunuz, tükeniyoruz’ dediler. İşçi, memur, emekli, çiftçi, esnaf, işsizler herkes zor durumda. CHP, ülkeyi yönetmeye hazır, kadrolarımız hazır, çözümlerimiz hazır. Halkımız da artık seçim istiyor, çözüm istiyor” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Girgin ve Zeybekoğlu, beraberinde İlçe Başkanı Kemiksiz ve partililerle, Yatağan Muhtarlar Derneği başta olmak üzere sivil toplum kuruluşlarının ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi ve talepleri dinledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68