Girgin’in yerine o atandı

Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanı Süleyman Girgin’in görevinden istifa etmesi üzerine toplanan yönetim kurulu, Osman İlhan’ı şube başkanlığına getirdi.

Girgin’in yerine o atandı
 CHP’den Muğla milletvekili aday adayı olması nedeni ile Türkiye Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanlığı’ndan istifa eden Süleyman Girgin’in yerine Şube Sekreteri Osman İlhan getirildi.
Şube Yönetim Kurulu’nun yaptığı seçimde başkan seçilen Osman İlhan, Süleyman Girgin döneminde Şube Sekreterliği görevini yürütüyordu. Osman İlhan’ın başkan seçilmesinin ardından yönetime yedek üyelerden Kubilay Görgen dahil oldu.
Sendika tarafından yazılı açıklamada ise, “Türkiye Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Şubesi Şube Başkanı Süleyman Girgin 03 Şubat 2015 tarihinde görevinden istifa etmiş ve işyerine geri dönmüştür. Türkiye Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Şubesi Şube Yönetim Kurulumuz Sendikamız tüzüğüne göre toplanıp yedek üyemiz Kubilay Görgen’in göreve çağırılması ile yeni yönetim kurulu belirlenmiştir” ifadelerine yer verildi.
Osman İlhan başkanlığındaki yeni yönetim ise şu isimlerden oluştu:
Şube Başkan Vekili Niyazi Alkan, Şube Sekreteri Volkan Ergenç, Şube Mali Sekreteri Enver Asar ve Şube Teşkilat Sekreteri Kubilay Görgen.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68