18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Girişimciler için Esnaf Odası-KOSGEB işbirliği

Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası, KOSGEB işbirliğiyle düzenleyecekleri Girişimcilik Kursu’na başvuruların başladığını duyurdu.

27 Ekim 2017 Cuma 08:52
Bu haber 519 kez okundu
Girişimciler için Esnaf Odası-KOSGEB işbirliği

 Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, KOSGEB işbirliğiyle düzenledikleri kursla, ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünün temel faktörü olan girişimciliğin desteklenmesi ve yaygınlaştırılmasını hedeflediklerini söyledi.

Kuzu, KOSGEB hibe kredisi odaklı girişimcilik eğitiminin başvuruların başladığını ve 3 Kasım 2017 Cuma gününe kadar süreceğini vurguladı.

1-5 Aralık tarihlerinde yapılacak eğitimlerden faydalanmak isteyen girişimcilerin bir an önce başvurularını yapmaları gerektiğini belirten Kuzu, “Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan geleceğin esnafları için KOSGEB Girişimcilik Eğitimi verilecektir. Sağlam temellerle esnaflık hayatına girmek isteyenlere verilecek eğitimle ticaret hayatının incelikleri, prosedürleri, gerekli hesaplamalarının nasıl yapılacağın anlatılacak ve devlet tarafından desteklenmekte olan 50 bin liralık hibeden eğitim sonrası yararlanmalarının kapısı açılacaktır” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV