banner80

Göka: “Yatağan’da adil bir seçim olmamıştır”

30 Mart'ta yapılan yerel seçimlerinin sona ermesinin ardından MHP’li Yatağan Belediyesi Meclis üyeleri mazbatalarını alarak görevlerine başladı.

Göka: “Yatağan’da adil bir seçim olmamıştır”
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nin resmi sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte açıklanan Yatağan Belediyesi Meclis üyelerinin yeni isimleri, mazbatalarını almaya başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Yatağan İlçe Başkanı Servet Göka ile birlikte İlçe Seçim Müdürlüğü’ne gelen MHP’li Meclis üyeleri, Zafer Çine, Sayan Ediz, Mehmet Kavuran ve Mutlu İnat, İlçe Seçim Müdürü Nedim Beyazıt’tan mazbata belgelerini alarak görevlerine başladı.

MHP’li Yatağan Belediyesi Meclis üyelerinin mazbatalarını almasının ardından muhabirimize açıklamalarda bulunan MHP Yatağan İlçe Başkanı Servet Göka, seçimlerle ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Göka, yaptığı açıklamada; “MHP olarak seçimlerin sonucunda 4 meclis üyemiz mazbatalarını alarak Yatağan’ın çıkarları doğrultusunda çalışmalarına başlamış bulunmaktadır. Bundan sonra da İlçe Başkanlığımız ve Belediye Meclis üyelerimiz, Yatağan halkının hizmetinde olmaya devam edecektir. Belediye Meclis üyelerimizin partimizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden şüphem yoktur. Seçimler sırasında bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yatağan’daki seçimin adil bir seçim olmadığını iddia eden Göka, “Seçimin Yatağan’daki galibi MHP’dir. Yatağan’da adil bir seçim olmamıştır. Bu nedenle paranın gücüne mağlup olduk. Parayla, hediyelerle paketleriyle, alışveriş çekleriyle seçimi kazananlar bundan sonra rahat hareket edemeyecektir. Belediyenin attığı her adımın, meclis üyelerimiz ve partimiz takipçisi olacaktır” ifadesinde bulundu.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2014, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
bozkurt
bozkurt - 7 yıl Önce

dilerim berdigimiz oylar bosa gitmez gecen donemde oy verdim ama verdigimiz oylar bosa gitti.muhalefet diye gonderdigimiz neclis üyeleri haşmet in emir eri oldu.hatta birimi seçimler biyunca hic yanimizda goremedik

tc vatandaşı
tc vatandaşı - 7 yıl Önce

en iyi liste mhp nin demiştim baştan beri yatağan için yüreklerini ortaya koyacaklarına eminiz yatağan için bir şans hayırlı olsun

Berk
Berk - 7 yıl Önce

Servet başkan yenilmeyi onayla artık ya kazandı bak chp

SIRADAKİ HABER

banner68