Gülhan Abla Kahve Bastı Dehşet Saçtı

Gülhan Abla Kahve Bastı Dehşet Saçtı

Gülhan Abla Kahve Bastı Dehşet Saçtı

Åžahinler Köyü'nde oturan 45 yaşındaki Gülhan Hasse, miras anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı ağabeyinin oğlu Ahmet Åžahin ile kendisine engel olmaya çalışan 3 kişiyi köy kahvesinde bıçakla yaraladı. Olaydan sonra kaçan Hasse, kendisini evinde sakladığı ileri sürülen 3 yakınıyla birlikte gözaltına alındı.

Almanya'da oturan Gülhan Hasse, tatil için geçen Ramazan Bayramı öncesi memleketi olan Åžahinler Köyü'ne geldi. Hasse ile akrabaları arasında, iddiaya göre, miras nedeniyle anlaşmazlık çıktı. Gülhan Hasse, bu nedenle yakınlarıyla tartıştı. Tartışmanın ardından taraflar, araya giren aile büyükleri tarafından sakinleştirildi. Olanları bir türlü kabullenemeyen Gülhan Hasse, geçtiğimiz cumartesi akşamı saat 21.00 sıralarında, köy kahvesinde olduğunu öğrendiği Åžahinler Köyü Muhtarı olan ağabeyi Çetin Åžahin'in oğlu Ahmet Åžahin'in yanına gitti. İddiaya göre burada aralarındaki tartışma yeniden alevlendi. Gülhan Hasse, yanında getirdiği bıçakla yeğeni kasığından yaraladı, kendisine engel olmak isteyen müşterilerden 27 yaşındaki İsmail Göktaş ile kahve sahibi Özcan Topaloğlu'nu da çeşitli yerlerinden bıçakladı. Kanlar içinde kalan 3 kişi, Yatağan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumları ağır olan yaralılar, ilk müdahalenin ardından Muğla Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Yaralılardan Ahmet Åžahin ameliyata alındı. Yaralılardan İsmail Göktaş Marmaris Devlet Hastanesi, Özcan Topaloğlu ise Aydın Devlet Hastanesi''ne gönderildi. Tedaviye alınan 3 yaralının da durumların iyiye gittiği öğrenildi.

Jandarma olayın ardından Gülhan Hasse'yi köydeki bir yakının evinde yakaladı. Hasse ile evdeki yakınları 50 yaşındaki M.Åž., 51 yaşındaki T.Åž. ve kızları M.Åž.(21) jandarma tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınan 4 kişi, sağlık kontrolü için Yatağan Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Åžüphelilerin hastaneye getirilişinden önce yakındaki bir yerden ateşlendiği sanılan silah sesi duyulması paniğe neden oldu. Sesin nereden geldiği belirlenemedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68