banner80

Gültekin Uysal Cuma Günü Fethiye’de

Demokrat Parti Yatağan İlçe Başkanı Rayif Baş, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın 28 Mart Cuma günü Fethiye’ye geleceğini duyurdu.

Gültekin Uysal Cuma Günü Fethiye’de
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesinde seçim çalışmaları kapsamında 28 Mart Cuma günü DP Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı’yı ziyaret edecek olan ve Fethiye’de halka seslenecek olan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın mitingi için Yatağan’dan da araç kaldırılacak.

Uysal’ın Fethiye programıyla ilgili olarak açıklamada bulunan DP Yatağan İlçe Başkanı Rayif Baş; “28 Mart 2014 Cuma günü Fethiye ilçemizde merkez sağın tek adresi olan Demokrat Parti’nin Genel Başkanı Gültekin Uysal halka hitap edecektir. Bu gidişe dur demek için eski partililerimizin yuvalarına dönmeleri, Kırat’ı tekrar şahlandırmak adına tüm halkımızı, partililerimizi bu mitinge davet ediyoruz. Cuma sabahı saat 09.00’da araç kaldırılacaktır” dedi.

Açıklamalarını seçim süreciyle ilgili spekülasyonlara değinerek devam eden Baş; “30 Mart 2014 tarihinde mahalli seçimlere bazı nedenlerden dolayı Yatağan’da katılmıyoruz. Bu demek değil ki partimiz yok oldu. Partimiz Türkiye’nin her yerinde büyükşehir belediye, belediye başkanları, belediye meclisi seçimlerine katılmıştır. Hedefimiz 2015 genel seçimleridir. 30 Mart seçimlerinde hiçbir partiyi ve adayı desteklemiyoruz. DP seçmeni ne yapacağını bilir. Oyunu bilinçli olarak kullanır. Merkez sağın adresi DP olduğunu milletimiz iyi bilmektedir. Kendisinin merkez sağ olduğunu iddia eden partilerin durumları ortadadır. Unutmayalım ki kontrolsüz güç insanı sarhoş eder. İktidarın durumu budur. Kardan adamların saltanatı güneşi görünceye kadardır. Mevcut iktidar, işine gelince cemaat, işine gelince Menderes, Özal, işine gelince bitmiş, tükenmiş, tarihi olmuş partilerden bahsederek vatandaşı aldatıyorlar. Biz gerçek demokratlar, günü geldiğinde sandıkta buluşup merkez sağın gücünü göstermek adına DP Fethiye mitinginde buluşalım. Keşke dememek için toplanmanın tam zamanıdır. Haksızlıkla, yolsuzlukla yasaklar karşısında merkez sağda buluşalım. Biz şunu diyoruz, bir çivi nalı kurtarır, nal atı kurtarır, at yiğidi kurtarır, yiğit de vatanı kurtarır. Bu yiğit de merkez sağın genç ve dinamik lideri Gültekin Uysal’dır” şeklinde konuştu

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68