Günay resmen aday adayı

Cumhuriyet Halk Partisindeki adaylık başvurusu süresi 02 Eylül tarihine kadar uzatılırken Yatağan Belediye Başkan Aday Adayı Mesut Günay geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasının ardından dün resmi müracaatını gerçekleştirdi. Günay CHP’de Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmen müracaat eden 4. kişi oldu.

Günay resmen aday adayı
 Resmi müracaat için gerekli belgelerini hazır hale getirerek CHP İlçe Binasında İlçe Başkanı Kamil Genek’e teslim ederek resmen müracaatta bulunan Mesut Günay, “24 Temmuz’da basın açıklaması ile duyurduğumuz aday adaylığı başvurusu sürecinde resmi müracaatımızı yapıyoruz. Bu vesile ile çağdaş ve modern bir Yatağan özlemi ile çıktığımız bu yolda ilk resmi adımımızı atmanın heyecanı içerisindeyiz. Parti ilkelerine sahip çıkarak, partili partisiz tüm Yatağanlı hemşerilerimizi kucaklayacağımızın bilinmesini isteriz. Basın açıklamamızda da duyurduğumuz gibi partimizin vereceği her türlü karara saygılı olduğumuzu, partimizin tüm aday adaylarını değeri bulduğumuzu, partimizin belirleyeceği adayı, yöntem ön seçimde olsa, atama da olsa destekleyeceğimizi tekrar hatırlatırız.

İlçe Başkanımız Kamil Genek ve partimizin değerli yönetim kurulu üyelerine de sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olmasını temenni eder, tüm adaylara başarılar dilerim” dedi.

Öte yandan CHP’de şu ana kadar mevcut Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Ali Akalp ve Muammer Özdemir resmi başvuruda bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2013, 19:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan kara
hakan kara - 7 yıl Önce

halkla çok iç içe değil, sosyal demokrat bir partiden aday ama dünya görüşüyle çok alakalı olduğunu düşünmüyorum.bu güne kadar(son bir yılı saymayalım) memleket meseleleri ile ilgili neler yapmış çok merak ediyorum.

gerçek chp li
gerçek chp li - 7 yıl Önce

bak arkadaşım bu söylediklerin mesut güna yı küçültmez büyütür .gerçek sosyal demokrat dır. eğer olmasaydı geçen dönem sağ partiden aday teklifi yapıldı ..kabul etmedi .onun için gerçek chp lidir sizler nekadar çapalasınızda chp nin adayı mesut günaydır .

mehmet arslan
mehmet arslan - 7 yıl Önce

Sevgili hakan belliki eleştirmek için yazmışsın ama haksız bir eleştiri olmuş çünkü mesut gençlik kolları başkanlığından tutta partinin çeşitli kademelerinde sivil toplum örgütletinde yatağanın bir çok toplumsal olaylarında tavır koymuştur. geçmişe dönüp baktığımız da bunun örnekleri çoktur ( örn: 25 yıldır işçi eylemlerinin tümünde garaj esnafı ihtiyaç duyduğunda çevresel hareketler vesayre Hep içinde bulunmuş ve tavır koymuştur.)

Yatağan gençliği
Yatağan gençliği - 7 yıl Önce

Mesut Abi başkan olsun gençlik mutlu olsun.

hhghhj
hhghhj - 7 yıl Önce

Trbünlere oynayan aday adayi

ghfjhfkgk
ghfjhfkgk - 7 yıl Önce

hakan kara m.k. olduğun çok belli.

...
... - 7 yıl Önce

mesut abi iyi bir esnaf, iyi bir insan, iyi bir chp'li dir. ancak iyi bir belediyeci olabileceğini düşünmüyorum. eğer önümüzdeki seçimlere chp'nin adayı olarak girerse tabiiki oyum kendisine olacaktır fakat bunun nedeni belediye başkanlığını akp yada mhp'ye kaptırılmaması içindir.

ali kaya
ali kaya - 7 yıl Önce

adayların en bilgilisi tecrübelisi muammer özdemir'dir bu adayı iyi tanıyın

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68