GÜNAY VE EKİBİ’NDEN ESNAF ODASINA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yatağan Belediye Başkan Aday Adayı Mesut Günay ve ekibi dün Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı kapsamında Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu’yu ziyaret ettiler.

GÜNAY VE EKİBİ’NDEN ESNAF ODASINA ZİYARET
 Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan Belediyesi Başkan Aday Adayı mesut Günay ve ekibi dün Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı nedeniyle Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı ziyaret etti. Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, Günay ve ekibine teşekkür ederek; “Öncelikle esnaflarımız ve yönetim kurulum adına bu anlamlı günde bizleri ziyaret ettiğiniz ve bayramımızı kutladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Seçimlerde sizlere başarılar diliyorum” dedi. CHP Yatağan Belediyesi Başkan Aday Adayı Mesut Günay; “Bugün ahilik haftası ve esnaf bayramı olması nedeni ile bu ziyareti gerçekleştirdik. Esnaf toplumun hem sosyal hem de ekonomik açıdan önemli bir mihenk taşıdır. Esnaflar gerek Yatağan gerekse ülkemiz için ekonomik ve sosyal yönden çok önemlidir. Bir esnaf olarak esnafların sorunlarını ve bu sorunların çözümlerini biliyorum. Zamanı geldiğinde çözüm önerilerini sizlerle ve kamuoyu ile paylaşacağım. Esnaflarımızın sorunlarına çözüm bulacağımıza inandığımı ifade etmek istiyorum. Ahilik inancına göre, esnaflıkta çalışmak ve üretmek alınteri ile kazanmak bir ahlâk anlayışıdır. Büyük sermayenin ve tekellerin egemenliğinin arttığı bu dönemde esnafımıza her zamankinden daha çok sahip çıkılmalıdır. Esnaf, Mustafa Kemal Atatürk'ün de belirttiği üzere eline ve zekâsına emniyet edilmesi gereken kişidir. Bu duygu ve düşünceler ile tekrar tüm esnaflarımızın ahilik haftasını ve esnaf bayramını kutluyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2013, 18:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 7 yıl Önce

helesukur esnafi hatirlayan birileri çiktimhelal olsun sana mesut gunay

yetti gari
yetti gari - 7 yıl Önce

yatagana esnaf bir baskan yakisir yetiversin 40 yıldır belediyenin tarcanla hasmeti tasidigi

someone
someone - 7 yıl Önce

mesuttan başkan maşkan olmaz

denzi
denzi - 7 yıl Önce

esnaf bir baskan yakişir helal olsun sana mesut

mehmet can
mehmet can - 7 yıl Önce

mesut günay tanidiğim en dürüst i̇nsanlardan bi̇ri̇di̇r aferi̇n ona.

Italy
Italy - 7 yıl Önce

Çamlık ihalesini nasıl yapacaktiniz haşmet başkan ertopla anlaştınız büyük sehir olmadan muğla 10 yıl daha peşkeş çekelim dediniz. Ama tutmadı katılım çok olunca ertop benim bir yıl daha sözleşmem var demeye başladı. O gazete ihale ilanını kim verdi o paralar bizden çıkmadımi. Bu ayak oyunlarını bırak ona buna milletin malını peşkeş çekme cakma sosyalist...

Gençlik
Gençlik - 7 yıl Önce

mesut günay bizim mesut abimiz sağcısuyla solcusuyla hepimizin mesut abisi inşaallah onu başkan olarak görürüz

Yatağanlı
Yatağanlı - 7 yıl Önce

halkın adayı mesut günay


SIRADAKİ HABER

banner69

banner68