Güreşçilerin ödülleri dağıtıldı

Yatağan’da düzenlenen Gençler Grekoromen Serbest Güreş İl Birinciliği müsabakalarında dereceye giren sporcular, madalya ve hediyelerle ödüllendirildi.

Güreşçilerin ödülleri dağıtıldı
 Muğla Okul Sporları 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Faaliyet Programında yer alan "Serbest ve Grekoromen Güreş İl Birinciliği Müsabakaları" yapıldı.

Yatağan Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen "14-16 Yaş Okul Sporları Serbest ve Grekoromen Güreş İl Birinciliği" ve "16-17 Yaş Okul Sporları Serbest ve Grekoromen Güreş İl Birinciliği Müsabakaları", 39-42, 46, 50, 54, 58, 63, 69, 76, 85, 100 kilo kategorilerinde yapıldı.

Muğla'daki okullarda eğitim gören 83 sporcunun mücadele ettiği müsabakalarda dereceye girenler, grup müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Müsabakalarda başarı elde eden Yatağanlı sporcular, Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

Yatağan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde (METEM) düzenlenen ödül törenine, Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdür Mustafa Baykal, Yatağan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı, Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Akdere, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Tören sırasında konuşan Baykal, müsabakalarda dereceye giren ve grup müsabakalarında Yatağan’ı temsil edecek olan sporcuları tebrik ederek, spor hayatlarında başarılar diledi.

Konuşmaların ardından, METEM öğrencilerinden dereceye giren 25 sporcuya, madalya ve hediye dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2016, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68