Güzel Köy’de Sibel Can izdihamı

Güzel Köylü dizisinin yılbaşı özel programı için konuk oyuncu olarak Bozüyük’e gelen Sibel Can’ı görmek isteyen vatandaşlar, sete akın etti.

Güzel Köy’de Sibel Can izdihamı
 Bozüyük Mahallesi’nde çekimleri süren Güzel Köylü dizisinin, yılbaşı günü yayınlanacak olan 28. bölümünde, konuk oyuncu olarak oynayacak olan Sibel Can’ın Bozüyük’e geleceği duyumunu alan vatandaşlar Bozüyük’e akın etti.

Pınarbaşı Restaurant’taki çekimlerin ilk ayağında, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve Yardımcısı Tarcan Oğuz’un da aralarında olduğu hayranlarıyla fotoğraf çektiren Sibel Can, çekimlerin ikinci ayağında, mahalle meydanına çekim için kurulan çadırda sahne aldı.

Can’ın halk konseri vereceği yönünde duyum aldıklarını kaydeden vatandaşlar ise, Muğla ve çevre illerden Bozüyük’e geldiklerini söylediler.

Çekimler için kurulan ve Sibel Can’ın sahne aldığı çadıra, oyuncu ve davetliler alınmazken, otoparktaki bir perdeye yansıtılan sinevizyonla, çekimler vatandaşlara canlı olarak izletildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde hava sıcaklığının 0-5 derece arasında seyretmesine rağmen, vatandaşlar yaktıkları odun ateşinin etrafında oturarak gece geç saatlere kadar çekimleri izledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2014, 09:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
erhan afat
erhan afat - 7 yıl Önce

bnde oynuyorum bakarsınız köylülerim dün sabah karsı bitti....

SIRADAKİ HABER

banner68